Cudowny weekend w Dworze Droblin

Hej Kochani! Dziś chcę Wam pokazać cudowne miejsce, do którego zabrałam moją Mamę na jej urodziny. Ale od początku… Urodzinowym prezentem dla mojej Mamy miał być weekend w SPA. Długo szukałam idealnego miejsca, bo o ile coś dla siebie znalazłabym szybko, o tyle dla mamy było to odrobinę bardziej skomplikowane. Podstawowymi kryteriami była cisza, spokój, bliskość natury, sielskie krajobrazy, dobre SPA no i rozsądna odległość od Warszawy. Po przejrzeniu wielu ofert trafiłam na coś idealnego: urokliwa wieś, łono natury, stary, odrestaurowany dwór i drewniane SPA na środku stawu- Dwór Droblin.

010775_940

Dwór zlokalizowany jest w jednym z najczystszych rejonów Polski – województwie lubelskim, w niewielkiej miejscowości Droblin, oddalonej 2km od Leśnej Podlaskiej, ok. 150 km od Warszawy. To idealne miejsce dla wszystkich, którym bliska jest filozofia wypoczynku w zgodzie z naturą. Znajdziecie tu baaardzo szeroki wachlarz atrakcji- od kajaków, rowerów przez jazdę konną i strzelnicę po genialne SPA.

IMG_9784

 

IMG_9781My pojechałyśmy tam oczywiście z myślą o relaksie w SPA. Najbardziej zachwyciło mnie jego położenie, na środku stawu. Ta lokalizacja naprawdę robi wrażenie!  Do gustu przypadła szczególnie opcja Balii z hydromasażem na pomoście z widokiem na wodę– coś wspaniałego.

IMG_9760

IMG_9884SPA w Dworze Droblin inspirowane jest naturą- drewniany budynek pokryty strzechą, usytuowany na wodzie, drewniana balia z hydromasażem, a nawet klimatyczny wystrój SPA nawiązujący do polskiej wsi.

IMG_9724IMG_9722

W Droblinie do zabiegów wykorzystuje się naturalne i ekologiczne kosmetyki, jak torf, piwo, wino, zioła oraz inne składniki naturalne zapewniające doskonały relaks dla oczekujących odprężenia i rozluźnienia. Oferta jest baaardzo bogata- masaże klasyczne i relaksacyjne, zabiegi na bazie stempli ziołowych i piany mydlanej w technologii Permanent Contour, czy też zabiegi wyszczuplające z wykorzystaniem bandaży Arosha.

Co do zabiegów to testowałyśmy standartowy zabieg na twarz złożony z peelingu i maseczki, (cudowny) masaż całego ciała i zabieg/ okład na ciało (peeling + maska). Co do ostatniego zabiegu bardzo podobała mi się “wanna” którą widzicie powyżej. Po peelingu całego ciała, nakładana jest na skórę maska po czym wchodzicie właśnie do tej wanny, a folia, która znajduje się w środku jest napełniana gorącą wodą, aby dzięki wysokiej temperaturze skóra lepiej wchłonęła składniki odżywcze.

Spa w Droblinie zrobiło na mnie bardzo dobre wrażenie- cudowne położenie, przemiła obsługa, wyjątkowy klimat i świetne zabiegi. Dwór opuściłyśmy zrelaksowane, wypoczęte i zadowolone. Żałowałyśmy tylko jednego…że nie możemy zostać dłużej ❤ 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s